Ваш отзыв важен для нас. Мы ценим каждого нашего ученика. Ниже вы можете увидеть их отзывы о нас:

Закінчила "Курс Бухгалтерський облік з нуля + BAS та головний бухгалтер". Я дуже задоволена, що обрала саме ці курси. Авторський курс написаний Наталією Петрівною Степаненко є доступним та зрозумілим. Для себе особисто я зрозуміла, що бухгалтерський облік можна не зубрити, а просто розуміти. Нормативну базу та додаткову літературу перед заняттям розсилали на електронну пошту, а після заняття надсилали відеозапис уроку. Приємно, що автор це передбачила та продумала. Дякую навчальному центру "Пульс".
 
Дата: 07 сентября 2023
Размещено от: Чистяк Олена
Мене переповнюють неймовірні відчуття. Нарешті після курсів бухгалтерів в навчальному центрі Пульс я отримала бажану роботу . Наталія Петрівна Степаненко пояснює все своїми словами,вся група за 3 заняття працювала в програмі BAS. Тепер чекайте моїх подруг до вас за знаннями. Дякую.
 
Дата: 06 сентября 2023
Размещено от: Тетяна
Хочу подякувати колективу навчального центру Пульс за чудову роботу. Після закінчення курсу Бухгалтерський облік з нуля в комплексі з BAS та головний бухгалтер перед мною відкрилися нові перспективи. Якщо раніше я була не впевнена ,не розуміла дуже багато речей,то після цього курсу я розбираюся в бухгалтерії і самостійно веду облік ТОВ та подаю звітність. Особлива подяка Наталії Петрівни за їх вміння пояснити ,зрозуміти і її витримка неймовірна. Дуже зручно навчатися онлайн,хоча я починала навчатися до війни в Києві,але закінчувала дистанційно в Німеччині. Зручно що прямий ефір ведеться,все так як і в навчальному центрі. Дякую ю Дуже вдячна.
 
Дата: 06 сентября 2023
Размещено от: Інна
Шановний колектив навчального центру "Пульс" хочу Вам подякувати за чудово скомпоновану програму, підібраний колектив слухачів, чудового лектора Діаночку Петрівну. Базові знання по основним напрямкам викладалися чудово, основні поняття та знання бух обліку, матеріал все дуже чудово. Саме головне навчили працювати в програмі по курсу "BAS". Багаж знань маємо і його подальше використання залежить від нас. На співбесіду по працевлаштуванню я буду йти маючи відповідді на багатото питань. Бажаю колективу мирного неба, здоров"я та успіхів. Маю ціль зустрітися на курсах підвищення кваліфікації. Всім раджу.
З повагою слухачка Лимар Олена. 22.08.2023р
 
Дата: 22 августа 2023
Размещено от: Олена
Щиро дякую за курс, а особливо Діані Петрівні за її професіоналізм та вміння краще висвітлити інформацію простими словами і з практичного досвіду.
Курс досить легко освоїти, всі важливі моменти акцентовані та відпрацьовані у програмі. Навчання містить великий об'єм корисної інформації, яка допоможе відчути себе впевненішим у своїй нелегкій професії.
 
Дата: 19 августа 2023
Размещено от: Юлия
Все залежить від викладача! Я в захваті від подачі матеріалу Наталією Петрівною. Професіонал своєї справи, підхід до кожного . Вміння пояснити , навчити . Курс насичений, дуже багато інформації, бухгалтерської практики, інформації щодо змін .
Після курсу Бухгалтерський облік з нуля в комплексі з BAS та головний бухгалтер відчула себе впевнено, в своїх знаннях. Дуже дякую вам.
 
Дата: 15 августа 2023
Размещено от: Наталія
Хороші курси бухгалтера. Мені потрібно було навчитися вести облік ТОВ та ФОП. Задоволена результатом. Наталія Петрівна дуже добра,але знає де натиснути щоб вчили в знає на чому акцентувати увагу,щоб застосовувалася інформація. Шокована що весь курс своїми словами викладач дає, Методматеріал дуже актуальним є.

 
Дата: 10 августа 2023
Размещено от: Юлія
Не очікувала що на курсах так вчать. Для себе пішла повчитися, хотіла розібратися в бухгалтерії. Але завдяки викладачу Степаненко Наталії Петрівни я закохалася в бухгалтерію і вирішила працювати за цим фахом. Дякую за вміння пояснити,навчити і іноді натиснути. Результат перевищив мої очікування. Бажаю процвітання навчальному центру.
 
Дата: 07 августа 2023
Размещено от: Євгенія
Мені запропонували роботу бухгалтера,але радили пройти курси бухгалтерів,порадили Пульс,бо колеги вже навчалися у Наталії Петрівни.
Маючи диплом я не мали практики ,але на курсах бухгалтера отримала в повному обсязі. Дуже хороший курс Бухгалтерський облік з нуля в комплексі з BAS та головний,який розрахований на людей які зовсім не розуміють бухгалтерії і вміння працювати в програмі. Після курсу в роботі проблем та питань не виникало. Дуже велика подяка за вашу працю .
 
Дата: 07 августа 2023
Размещено от: Дарина
Ці курси бухгалтерів я запам'ятаю на все життя. Не пам'ятаю щоб мені колись щось так пояснювали і було стільки уваги . Сподобалося що курс на практичних прикладах і весь курс !!!! своїми словами. Я в захваті. Все в чому я не розбиралася плюс робота в програмі мені далося легко,але це заслуга викладача.
 
Дата: 04 августа 2023
Размещено от: Ольга

<< Начало Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 След. Конец >>

Page 1 of 59


Оставить отзыв
*обязательные поля.
Ваше имя:*
Email:*
Ваше фото:
Фото не должно быть больше 500x500 px и размером до 250 kb
Защитный код:
Введите код сюда:*
Ваш отзыв:*